South Central Ohio League
Team All SCOL
Wilmington 7-0 6-0
Washington 7-2 5-1
Chillicothe 5-4 5-1
Miami Trace 4-4 3-2
McClain 3-5 2-4
Hillsboro 2-5 1-4
Clinton-Massie 1-5 0-4
East Clinton 2-6 0-6
Saturday’s Games
Kenton Ridge 76 Clinton-Massie 55
Hillsboro 63 Western Brown 40
Gahanna Lincoln 87 Chillicothe 43
Zane Trace 59 McClain 40
Miami Trace 70 Logan Elm 64
Tuesday’s Games
Wilmington at Covington Catholic
Clinton-Massie at Hillsboro
Dec 26
Washington vs Wheelersburg
Dec 28
Clinton-Massie vs St Bernard
(Clermont NE Holiday Tournament)
Chillicothe at Pickerington Central
Dec 29
East Clinton at Dayton Christian
Clinton-Massie at CNE Holiday Tournament
Fairfield at Hillsboro
Chillicothe vs Richard R Green (NY)
(At Eastmoor Academy)
Adena at McClain
Washington at Circleville
Miami Trace at McDonalds Tournament
Dec 30
Lakota East at Wilmington
Miami Trace at McDonalds Tournament
Jan 2
Paint Valley at Hillsboro
Jan 5
Adena at East Clinton
Hillsboro at Waverly
McClain at Fairfield
Jan 7
Blanchester at East Clinton
Jan 8
Chillicothe at Wilmington
East Clinton at Clinton-Massie
Hillsboro at McClain
Miami Trace at Washington
Jan 9
Hillsboro at Adena
Unioto at McClain
Southeastern at Miami Trace
Jan 12
Washington at Wilmington
East Clinton at Miami Trace
Clinton-Massie at McClain
Chillicothe at Hillsboro
Jan 15
Wilmington at McClain
East Clinton at Hillsboro
Miami Trace at Clinton-Massie
Chillicothe at Washington
Jan 16
Wilmington vs Walnut Ridge
(Flyin To The Hoop at Fairmont)
Upper Arlington at Chillicothe
Jan 19
Miami Trace at Wilmington
Washington at East Clinton
Hillsboro at Clinton-Massie
McClain at Chillicothe
Jan 22
East Clinton at Wilmington
Clinton-Massie at Chillicothe
Hillsboro at Miami Trace
McClain at Washington
Jan 23
Wilmington at Moeller
Clinton-Massie at Whiteoak
Groveport Madison at Chillicothe
Jan 26
Wilmington at Clinton-Massie
East Clinton at McClain
Washington at Hillsboro
Miami Trace at Chillicothe
Jan 29
Hillsboro at Wilmington
Chillicothe at East Clinton
Clinton-Massie at Washington
Miami Trace at McClain
Jan 30
Middletown at Wilmington
(Scholastic Play by Play Classic)
Huntington at McClain
Miami Trace at Vinton Co
Unioto at Washington
Feb 2
Col DeSales at Wilmington
Clinton-Massie at Miami Trace
Hillsboro at Lynchburg-Clay
Washington at Logan Elm
Feb 5
Wilmington at Chillicothe
Clinton-Massie at East Clinton
McClain at Hillsboro
Washington at Miami Trace
Feb 6
East Clinton at Whiteoak
Waynesville at Clinton-Massie
Miami Trace at Unioto
Feb 9
Cedarville at East Clinton
Clinton-Massie at Monroe
Unioto at Chillicothe
Eastern at Hillsboro
McClain at Lynchburg-Clay
Shawnee at Washington
Feb 12
Clinton-Massie at Little Miami
Feb 13
Wilmington at Springfield
McClain at Southeastern
——-
Southern Buckeye Conference
National Division
Team All SBCN
Blanchester 5-2 4-1
Bethel-Tate 5-2 3-2
Williamsburg 4-3 3-2
Clermont NE 2-4 2-3
Felicity 4-4 2-3
Georgetown 1-5 1-4
Friday’s Games
Blanchester 65 Georgetown 58
Bethel-Tate 52 Williamsburg 47
Felicity 60 Clermont NE 53
Tuesday’s Games
Ripley at Blanchester
Fayetteville at Williamsburg
Felicity at St Bernard
Dec 23
Clermont NE at Mariemont
Gamble Montessori at Bethel-Tate
Dec 28
Ripley at Felicity
Clermont NE vs Batavia
(CNE Holiday Tournament)
Dec 29
Bethel-Tate at Whiteoak
Reading at Williamsburg
Georgetown vs Fayetteville
(Brown Co Holiday Tournament)
Clermont NE Holiday Tournament
Dec 30
Georgetown vs TBA
(Brown Co Holiday Tournament)
Jan 2
Madeira at Williamsburg
Georgetown at Clark Montessori
Mariemont at Felicity
Taylor at Clermont NE
Jan 5
Blanchester at New Richmond
Williamsburg at Goshen
Norwood at Clermont NE
Bethel-Tate at Amelia
Jan 7
Blanchester at East Clinton
Jan 8
Georgetown at New Richmond
Felicity at Norwood
Bethel-Tate at Goshen
Jan 9
Clermont NE at Cin Country Day
Jan 12
Blanchester at New Miami
Batavia at Georgetown
Georgetown at Eastern
Jan 15
Batavia at Blanchester
Norwood at Williamsburg
Goshen at Georgetown
Clermont NE at Amelia
Western Brown at Bethel-Tate
Jan 16
Georgetown at Ripley
Felicity at Deer Park
Jan 19
Amelia at Williamsburg
Clermont NE at New Richmond
Western Brown at Georgetown
Bethel-Tate at Batavia
Jan 20
Fairfield at Blanchester
Felicity at Oyler
Jan 22
Blanchester at Felicity
Clermont NE at Williamsburg
Georgetown at Bethel-Tate
Jan 26
Clermont NE at Blanchester
Williamsburg at Georgetown
Bethel-Tate at Felicity
Jan 29
Williamsburg at Blanchester
Felicity at Georgetown
Clermont NE at Bethel-Tate
Jan 30
Georgetown at Amelia
Feb 2
Blanchester at West Union
Williamsburg at Batavia
Felicity at Fayetteville
Clermont NE at Fairfield
Ripley at Bethel-Tate
Feb 5
Bethel-Tate at Blanchester
Georgetown at Clermont NE
Williamsburg at Felicity
Feb 9
Williamsburg at St Bernard
Clermont NE at Goshen
Fayetteville at Bethel-Tate
Feb 10
Whiteoak at Blanchester
Feb 12
Georgetown at Blanchester
Bethel-Tate at Williamsburg
Felicity at Clermont NE
Feb 13
Bethel-Tate at Ross
SBAAC Crossover