ECMS announces honor roll students


News Journal



The East Clinton Middle School second quarter honor roll:

Straight A Honor Roll

6th Grade

Dylan Arnold, Kaleb Bauman, Hayden Beiting, Emmy Chambliss, Kaylyn Deaton, Megan Hadley, McKayla Long, Abigail Reynolds, Isaiah Rowe, Lauren Runyon, Molly Seabaugh.

7th Grade

Gretchen Boggs, Elizabeth (Libby) Evanshine, Lex Frye, Madison Greenly, Jozie Jones, Timmi Mahanes, Kyle Roth, Makayla Thomason, Reagan Watkins.

8th Grade

Anthony Allbright, Carah Anteck, Justin Arnold, Van Frye, Shane Lynch, McKenzie Pence, Jenna Stanley.

A/B Honor Roll

6th Grade

Robert Allbright, Shianne Allen, Austin Alloy, Natilee Anderson, Gage Beam, Robert Benner, Kale Boeckmann, Trenten Boggs, Savarien Brewer, Raven Clouse, Jordan Collom, Maddix Crowe, Daniel Elzey, Scott Florea, Madison Frazer, Selena Godinez, Brooklynn Hamilton, Kaden Hiles, Lilly Hoskins, Avery Hughes, Gavin Jenkins, Madison Johnson, Georgia Looper, Anna Lopez, Paul (P.J.) McKnight, Mason Miller, Kaileiana Pennisten, Andrew Potts, Aaron Rolfe, Lukas Runk, Ezekiel Schneider, Skylar Slagle, Alexandria Snodgrass, Payton Spurlock, Ashlyn Tate, Hunter (Tate) Thompson, Aiden Walker.

7th Grade

Trinity Bain, Adran Baker, Holden Balon, Erica Bevan, Jayden Brown, Kolin Brown, Erynn Cluley, Dakota Collom, Isaiah Conger, Jacob Davis, Dylan Day, Nathan Dunn, Danyelle Elzey, Ronald Florea, Bradyn Gaddis, Destiny Hall, Dallas Harner, Melanie Harner, Cadence Howard, Gabrielle (Gabby) Jenkins, Kaleigh Lewis, Sequoia (Coya) McClaskie, Dalton McClure, Mason Morrow, Jayden Murphy, Teddy Murphy, Hayleigh Perdue, Kolton Quigley, Cooper Rack, Aubrie Simpson, Lauren Stonewall, Ryan Todd, Savannah Tolle, Megan Tong, Kami Whiteaker.

8th Grade

Myah Anteck, Alycia Barker, Tessa Bosier, Haley Boysel, Haillie Byrum, Katelyn Carey, Robert Cline, Keisha-Ann Collins, Allison Creachbaum, Kloe Creek, Isaiah Curtis, Michael Daniel, Emilee Docter, Adam Dunn, Jayson Edison, Samantha Estep, Jon Fast, Brody Fisher, Taylor Flynn, Hayley Haines, Gage Hamilton, Jevin Hampton, Paige Harrell, Michael Horn, Lydia Kessler, Erin Kratzer, Hayley Mess, Dylan Napier, Lauren Parks, Wesley Potts, Landon Runyon, William (Ashtin) Skinner, Jared Smith, CeeJay Smithson, Ryan Vance, Regan Walker, Connor Weddington. Larc Wood, Chelsey Zurface.

https://www.wnewsj.com/wp-content/uploads/sites/22/2018/01/web1_EC-Letter-1.jpg

News Journal